IBAUT Group
Profil skupiny Pro IT firmy Pro výrobní podniky Aplikace na zakázku Kontakty

Prohlášení o přístupnosti webu

Webové stránky společnosti IBAUT Group s.r.o. jsou vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňují požadavky dle § 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky ibaut.eu.
Uspořádání a ovládání webových stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče). Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5, pomocí kaskádových stylů CSS a JavaScriptu.
Informace prezentované v jiných formátech
Na našich webových stránkách nejsou informace nabízeny v jiných formátech než HTML.
Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti
Toto prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 28.03.2021
Zpětná vazba a kontaktní údaje na správce webu
Vaše případné náměty, postřehy či informace o problémech při zobrazovaní těchto webových stránek můžete zaslat provozovateli webu na adresu: ibaut@ibaut.eu
Ostatní sdělení
V případě, že je pro Vás obsah a text webových stránek obtížně čitelný můžete si jej zvětšit pomocí nástroje Vašeho prohlížeče. Obsah a text webové prezentace je responzivní, tj. přizpůsobí se rozlišení Vašeho monitoru. V nejběžněji užívaných prohlížečích lze obsah a text zvětšovat a zmenšovat taktéž za užití klávesových zkratek CTRL+ a CTRL-.